Wybrany wątek opinii

Nie zdziwię się, jak po epidemii zostanie powołana jakaś inna jednostka pełniąca funkcję izby wytrzeźwień, tylko, że z nowym kierownikiem. Albo zgłosi się stowarzyszenie, które taką izbę poprowadzi.
(2020.04.16)
Kasa musi się zgadzać. I to wcale nie chodzi o kasę miejską, bo ta musi się zgadzać wtedy gdy obatel ma płacić do niej, wtedy co do grosza: PŁACIĆ!!!!!
Tomasz85 (2020.04.16)
Powrót do komentarzy