Wybrany wątek opinii
Głosowanie za likwidacją Pogotowia Socjalnego: za: A. Tomczyński, A. Matwiejczuk, M. Burkhardt, A. Czyżyk, I. Sokołowska, J. Dziewałtowski-Gintowt, K. Urbaniak, K. Konert, M. Adamowicz, M. Kamm, M. Osik; przeciw: B. Tołwiński, H. Sałata, J. Hajdukowski, J. Janowska, J. Lisewska, M. Pruszak, P. Kowszyński, P. Opaczewski, R. Traks; wstrzymali się: C. Balbuza, M. Dwojakowska, P. Fedorczyk, R. Turlej.
Już widzicie kto głosował za i na kogo w przyszłych wyborach nie głosujemy.
Do moderacji
Odpowiedz
52
6
Radni, którzy się wstrzymali to tak, jakby zagłosowali za likwidacja. Żenada! Co to w ogóle ma znaczyć wstrzymywanie się od głosu. Dorośli ludzie, którzy nie mają zdania? Nie piwinno być w ogóle możliwości wstrzymywania się od głosu. To pozorne działanie.
Do moderacji
Odpowiedz
31
2
Dokładnie. Co to ma być. Po co tacy radni? Tak albo nie. Żenada. Radni dla kasy.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0