UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W innych miastach władze walczą o miejsca pracy. W Elblągu zwalnia się ludzi. My elblążanie zapamiętamy to wam. Gdzie macie sumienia? Nie dziwię się, że nie przyjęli chorego. To nie szpital. Dzisiaj chorzy byliby wszyscy.
AnnaL.