Wybrany wątek opinii

Chyba radni trochę sie zapomnieli! To mieszkańcy ich wybrali a nie Prezydent! To ludzi mają słuchać i reprezentowac , działać i ratowac dla ich dobra! To kpina , kim oni są???aby wypinać się na ludzi ktorzy ich wybierają!
(2020.04.16)
To jest dyscyplina klubowa KKW i wszystko jasne
(2020.04.16)
Powrót do komentarzy