Wybrany wątek opinii
Chyba radni trochę sie zapomnieli! To mieszkańcy ich wybrali a nie Prezydent! To ludzi mają słuchać i reprezentowac , działać i ratowac dla ich dobra! To kpina , kim oni są???aby wypinać się na ludzi ktorzy ich wybierają!
Do moderacji
Odpowiedz
28
2
To jest dyscyplina klubowa KKW i wszystko jasne
Do moderacji
Odpowiedz
12
0