UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zdziwię się, jak po epidemii zostanie powołana jakaś inna jednostka pełniąca funkcję izby wytrzeźwień, tylko, że z nowym kierownikiem. Albo zgłosi się stowarzyszenie, które taką izbę poprowadzi.


Anuluj