UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie zdziwię się, jak po epidemii zostanie powołana jakaś inna jednostka pełniąca funkcję izby wytrzeźwień, tylko, że z nowym kierownikiem. Albo zgłosi się stowarzyszenie, które taką izbę poprowadzi.
Nie zdziwię się, jak po epidemii zostanie powołana jakaś inna jednostka pełniąca funkcję izby wytrzeźwień, tylko, że z nowym kierownikiem. Albo zgłosi się stowarzyszenie, które taką izbę poprowadzi.