A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kobieta93 - zapamiętajmy nazwiska! zapamiętajmy funkcje, zapamiętajmy stanowiska. ..
Wstyd Panie Prezydencie, wstyd i hańba w tak trudnym czasie pozbawić ludzi pracy. Jest Pan z tego dumny????
To jest jakiś skandal. Oczekuję wyjasnień od władz miasta. swoją drogą, ciekawe, co zrobią z pijanymi ludźmi na ulicach?
Problem z bezdomnymi jest we wszystkich krajach na świecie. No może poza Koreą Północną. Zastanawiałem się wielokrotnie jak człowiek, istota rozumna może doprowadzić się samodzielnie do takiej sytuacji, Poza pewnymi wyjątkami, gdy splot wielu przypadków doprowadza do utraty własnego mieszkania. Ale wielu z tych bezdomnych jest dla tego, że oni w życiu nie zadbali o to by mieć własne mieszkanie i mieć środki poprzez pracę do jego utrzymania. W wielu przypadkach bezdomność zaczyna się z tego, że człowiek nie ma ambicji by być samodzielnym. Nie uczy się już w szkole podstawowej. Lenistwo doprowadza do tego, że oczekują ciągłej pomocy od innych By inni im dawali, a oni jak zarobią coś przy zbieraniu puszek, to przeznaczają pieniądze na alkohol. Wiedząc, że i tak inni przez miłosierdzie muszą im zapewnić strawę i w zimie nocleg. Czy nie za bardzo pobłażliwie podchodzimy do zachowań tej grupy ludzi?.
Bo powinien leżeć gdzieś dalej a oni aby blisko źródełka czytaj np. żabki.
Jak jest życie zagrożone to się dzwoni po pogotowie. BabcIa moja ciężko pracowała całe życie , składki odprowadzała i po pogotowie dlatego mogla dzwonić. A oni opiekę mają za darmo medyczną, więc ja się pytam po co uczciwe odprowadzać składki
Nigdy nie będzie dobrze w ochronie zdrowia. Co to jest że miłosierdzie jest obowiązkiem jakimś, a zresztą to chyba jednak co innego niż dać się ciągle dym.. innym. Sięgając po alkoholu każdy wie czym to grozi , mało kto nie ma ukończonej podstawówki. Nikt nie wlewa piwska komuś do gęby na siłę.
I już zamknięte
Sposób na oszczędności a później jaki to dobry gospodarz. Z ludźmi nikt już się nie liczy i obym się mylił że to początek dopiero zwolnień. Gospodarz rośnie. .. ..
No i dobrze. Ten komunistyczny twór powinien być już dawno temu zamknięty.
Może nie dobrze że zamkną ale koniecznie zmienic personel bo jest bardzo chamski. Nie będę pisać co mnie tam spotkało ale tragedia. Są tam ludzie wyżarci za długo pracują w jednym miejscu dlatego znieczulica ludzka.