Wybrany wątek opinii

Wszyscy przeciwni ale jak menel leży pod klatka, albo na klatce to pierwsi dzwonią na policję. Banda idiotow
(2020.04.16)
A gdzie ma dzwonic????? Po zonę, po ksiedza czy po sprzątaczkę????? Menel sam sobie jest winny wiec i niech sam sie martwi o siebie a nie inni o niego.
(2020.04.16)
Bo powinien leżeć gdzieś dalej a oni aby blisko źródełka czytaj np. żabki.
Yio (2020.04.17)
Powrót do komentarzy