Wybrany wątek opinii
Wszyscy przeciwni ale jak menel leży pod klatka, albo na klatce to pierwsi dzwonią na policję.
Banda idiotow
Do moderacji
Odpowiedz
47
6
A gdzie ma dzwonic????? Po zonę, po ksiedza czy po sprzątaczkę????? Menel sam sobie jest winny wiec i niech sam sie martwi o siebie a nie inni o niego.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
Bo powinien leżeć gdzieś dalej a oni aby blisko źródełka czytaj np. żabki.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0