UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wstyd Panie Prezydencie, wstyd i hańba w tak trudnym czasie pozbawić ludzi pracy. Jest Pan z tego dumny????
Widz
Wstyd Panie Prezydencie, wstyd i hańba w tak trudnym czasie pozbawić ludzi pracy. Jest Pan z tego dumny????
Widz