A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie sądzę, że to jest z zemsty. Jak coś w czym pracują trzy osoby ma funkcjonować normalnie? Zamknięcie placówki jest złe- ale "zwolnienie lekarskie"jest w porządku? Nie twierdzę, że wszystkie są fikcyjne. .. ale błagam- kilka dni i prawie wszyscy się pochorowali?
Pis ma nas w PIS. .. e i tyle w temacie. Byłoby zabezpieczenie ludzi w stroje przeciw wirusowe to by pracowali. Baju baju panie Wróbel tak pan dba o Elbląg aż bida trzeszczy, jesteście tacy sami jak w TVP1,wszyscy dostali maseczki, stroje, przyłbice. Wszystko jest cacy. Ciekawe czy coś takiego jak uczciwość istnieje w UM E. .g. Co prawda pan i pana wazeliniarze od portfela sobie nie odejmujecie, A raczej dodajecie a to nagrody, premie i pochwały za nic. Jesteście tacy jak PIS. Macie w D. O. P. I. E Elbląg. Nawet nie pomyśleliście aby kupić maseczki itp dla tych ludzi. Takie jest moje zdanie.
@erererre - Kierownik pierwszy zwinął żagle na L4.To on powinien polecieć a nie wszyscy pracownicy! Tam słowo, ,kierownik"istnieje tylko na papierze. W d. .. ie miał wszystko i wszystkich!!
Do katarzynka gratuluję że nigdy nie byłaś na zwolnieniu po prostu ideal
W pogotowiu pracuje parę osób 60+, miała tam być prowadzona kwarantanna osób z podejrzeniem korona wirusa. Z tego co się orientuję to zgodnie z art. 47 ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu chorób zakaźnych u ludzi, osoby które nie skończyły 18 lat lub przekroczyły 60 NIE MOGĄ BYĆ DO TAKIEJ PRACY KIEROWANE. Zatem ten kto to zrobił (wróbel lub nissan)zwyczajnie złamali prawo, a w czasie głosowania bezwolni radni wsparli ich likwidując Pogotowie.
W pogotowiu pracuje parę osób 60+, miała tam być prowadzona kwarantanna osób z podejrzeniem korona wirusa. Z tego co się orientuję to zgodnie z art. 47 ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu chorób zakaźnych u ludzi, osoby które nie skończyły 18 lat lub przekroczyły 60 NIE MOGĄ BYĆ DO TAKIEJ PRACY KIEROWANE. Zatem ten kto to zrobił (wróbel lub nissan)zwyczajnie złamali prawo, a w czasie głosowania bezwolni radni wsparli ich likwidując Pogotowie.
Pseudo bezdomny miał meldunek i 2,5 promila alkoholu
takie fartuchy ochronne malarskie. niech sobie sami zalioza _władze miasta i rada miasta i ida pracować z ludźmi z patologii... na pewno beda zdrowi chciaz wszyscy sa już w grupie ryzyka.....
to zarwno nieudacznik jak i tr.. l który nic nie może nic nie potrafi koszmarny organizator. chyba że umue irganizowac forsę dla siebie i kolesi za nic.... za nierobstwo lans przez media z którego nic nie wynika chciałby ale nic nie może
... bo pod pantoflem wojewody po prostu grubiutka źle odrzywiona marinetka która chce dobrnac do końca kadencji... ale zkazdym dniem jest gorzej...... lawina w koncu przygniecie
Już od dawna nie głosuje na te "wielkie" partie bo robią sobie z nas jaja a w naszym mieście to już od dawna jest cyrk na kółkach.