UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest jakiś skandal. Oczekuję wyjasnień od władz miasta. swoją drogą, ciekawe, co zrobią z pijanymi ludźmi na ulicach?
truwu6
To jest jakiś skandal. Oczekuję wyjasnień od władz miasta. swoją drogą, ciekawe, co zrobią z pijanymi ludźmi na ulicach?
truwu6