UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest jakiś skandal. Oczekuję wyjasnień od władz miasta. swoją drogą, ciekawe, co zrobią z pijanymi ludźmi na ulicach?

truwu6

Anuluj