UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sposób na oszczędności a później jaki to dobry gospodarz. Z ludźmi nikt już się nie liczy i obym się mylił że to początek dopiero zwolnień. Gospodarz rośnie. .. ..


Anuluj