UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sposób na oszczędności a później jaki to dobry gospodarz. Z ludźmi nikt już się nie liczy i obym się mylił że to początek dopiero zwolnień. Gospodarz rośnie. .. ..
Sposób na oszczędności a później jaki to dobry gospodarz. Z ludźmi nikt już się nie liczy i obym się mylił że to początek dopiero zwolnień. Gospodarz rośnie. .. ..