72
16.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po co te komentarze ?mają nas gdzieś. Już zamkneli
(2020.04.18)

info

2  
  0
Wróblewski najgorszy nierób, i jego zastępcy Czyżyk i Nissan, i ci radni nieporadni, wzieli darmowe laptopy, siedzą w domach i martwią się nazwami rond w mieście, paranoja normalnie, i gdzie jest kłamczuch Tomczyński, który miał obniżyć diety nierobów w tym także swoją? i jeszcze ten Nowak, tyle lat pier. d. zenia w stołek a żadnych efektów
(2020.04.23)

info

1  
  0