A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Po co te komentarze ?mają nas gdzieś. Już zamkneli
Wróblewski najgorszy nierób, i jego zastępcy Czyżyk i Nissan, i ci radni nieporadni, wzieli darmowe laptopy, siedzą w domach i martwią się nazwami rond w mieście, paranoja normalnie, i gdzie jest kłamczuch Tomczyński, który miał obniżyć diety nierobów w tym także swoją? i jeszcze ten Nowak, tyle lat pier. d. zenia w stołek a żadnych efektów