UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak jest życie zagrożone to się dzwoni po pogotowie. BabcIa moja ciężko pracowała całe życie , składki odprowadzała i po pogotowie dlatego mogla dzwonić. A oni opiekę mają za darmo medyczną, więc ja się pytam po co uczciwe odprowadzać składki Nigdy nie będzie dobrze w ochronie zdrowia. Co to jest że miłosierdzie jest obowiązkiem jakimś, a zresztą to chyba jednak co innego niż dać się ciągle dym.. innym. Sięgając po alkoholu każdy wie czym to grozi , mało kto nie ma ukończonej podstawówki. Nikt nie wlewa piwska komuś do gęby na siłę.
Obywatel Ja