UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak jest życie zagrożone to się dzwoni po pogotowie. BabcIa moja ciężko pracowała całe życie , składki odprowadzała i po pogotowie dlatego mogla dzwonić. A oni opiekę mają za darmo medyczną, więc ja się pytam po co uczciwe odprowadzać składki Nigdy nie będzie dobrze w ochronie zdrowia. Co to jest że miłosierdzie jest obowiązkiem jakimś, a zresztą to chyba jednak co innego niż dać się ciągle dym.. innym. Sięgając po alkoholu każdy wie czym to grozi , mało kto nie ma ukończonej podstawówki. Nikt nie wlewa piwska komuś do gęby na siłę.

Obywatel Ja