UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Problem z bezdomnymi jest we wszystkich krajach na świecie. No może poza Koreą Północną. Zastanawiałem się wielokrotnie jak człowiek, istota rozumna może doprowadzić się samodzielnie do takiej sytuacji, Poza pewnymi wyjątkami, gdy splot wielu przypadków doprowadza do utraty własnego mieszkania. Ale wielu z tych bezdomnych jest dla tego, że oni w życiu nie zadbali o to by mieć własne mieszkanie i mieć środki poprzez pracę do jego utrzymania. W wielu przypadkach bezdomność zaczyna się z tego, że człowiek nie ma ambicji by być samodzielnym. Nie uczy się już w szkole podstawowej. Lenistwo doprowadza do tego, że oczekują ciągłej pomocy od innych By inni im dawali, a oni jak zarobią coś przy zbieraniu puszek, to przeznaczają pieniądze na alkohol. Wiedząc, że i tak inni przez miłosierdzie muszą im zapewnić strawę i w zimie nocleg. Czy nie za bardzo pobłażliwie podchodzimy do zachowań tej grupy ludzi?.


Anuluj