UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może nie dobrze że zamkną ale koniecznie zmienic personel bo jest bardzo chamski. Nie będę pisać co mnie tam spotkało ale tragedia. Są tam ludzie wyżarci za długo pracują w jednym miejscu dlatego znieczulica ludzka.