UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest chore brak słów i komentarza po prostu zamknijcie kur....biedronki,cerfura,Lidle,wszystkie sklepy ,wszystkie zakłady ,wtedy ludzie nie beda mieli gdzue cgodzic poco chodzic nikt nie będzie wychodził z domu ludzi a będą w domach umierać A wtedy wy oglosicie że pandemia epidemia się zakończyła niewiem czy się śmiać czy płakać porażka!!!!!!Nic nie można robić koniec.