UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakbym dostał mandat że jadę rowerem to odrazu będę się odwoływał od mandatu w sądzie bo to jest łamanie prawa człowieka. To nie stan wojenny. Trzeba walczyć o swoje prawa.
Jakbym dostał mandat że jadę rowerem to odrazu będę się odwoływał od mandatu w sądzie bo to jest łamanie prawa człowieka. To nie stan wojenny. Trzeba walczyć o swoje prawa.