Wybrany wątek opinii

Mandat za odwiedzenie j zapalenie zniczy na grobach najbliższych paranoja!!!!!!!!
(2020.04.09)
Jakbym dostał mandat że jadę rowerem to odrazu będę się odwoływał od mandatu w sądzie bo to jest łamanie prawa człowieka. To nie stan wojenny. Trzeba walczyć o swoje prawa.
(2020.04.09)
To trzeba mieć na.. żebym nie mógł iść do syna 28letniego na grób. Nie minęło jeszcze dwa lata jak zmarł przy pomocy naszych lekarzy. Karajcie ile chcecie i tak do dzieciaka pójdę. Barbarzyńcy. Brakuje wam do pieniędzy więc bierzecie skąd się da, nawet za szmatę której nie będę miał na gębie. Pokażcie czy macie odpowiednie certyfikaty a nie paragon z kasy. W sklepach nie martwicie się że ktoś zachoruje.
(2020.04.09)
Nie ma czegoś takiego jak odwołanie od mandatu. Mandat przyjmujesz albo nie. Jeśli przyjmiesz to masz dwa wyjścia: zapłacić albo wniosek o uchylenie prawomocnego mandatu (co jest trudną sprawą). Najlepiej mandatu nie przyjmować i wtedy zostanie sporządzony do sądu wniosek o ukaranie - tamo można się bronić i dowodzić swoich racji. Rzecz jasna, w postępowaniu sądowym Sąd może dowalić karę wyższą niż 500 zł i dodatkowo obciążyć kosztami postępowania. Ale mandat to najlepsza forma i trzymaj kciuki, żeby to dostać przy kontroli, bo jeśli karę grzywny otrzymasz w formie decyzji administracyjnej to w tym trybie nie ma odmowy. Masz decyzję to w 7 dni musisz zapłacić i dopiero dochodzić swoich racji i praw, ale zapłacić trzeba, dostaniesz karę 15 000 zł to leżysz, płaczesz i płacisz, a jak nie to komornik robi wjazd na chatę.
Ploterek (2020.04.10)
Nie za zapalenie zniczy, tylko za narażanie siebie i innych.
(2020.04.10)
Za chwile będą tysiące zakażonych w mieście, setkami zaczną umierać, częściowo przez takich ludzi jak ty. Zależy ci, żeby inni też mieli kogo odwiedzać na cmentarzach? Widzisz dalej czubka własnego nosa? Twój syn byłby dumny zapewne. ..
(2020.04.10)
Za chwile będą tysiące zakażonych w mieście, setkami zaczną umierać, częściowo przez takich ludzi jak ty. Zależy ci, żeby inni też mieli kogo odwiedzać na cmentarzach? Widzisz dalej czubka własnego nosa? Twój syn byłby dumny zapewne. ..
(2020.04.10)
Zamknij się w domu jak się boisz a ludzie normalni i tak będą chodzić po świecie.
Poll (2020.04.10)
Choroba nadgoliwości jest straszna! Tłumy tam nie grożą, a w samotności pójść na grób bliskich-to pociecha. Co jeszcze nam wymyśli władza w kolejnych miesiącach?
(2020.04.10)
Mnie jak zatrzymają powołam się,, Robię jak Wladza''Pokaże zdjęcia, filmiki Pana Jarosława Kaczynskiego. Politycy dają przykład, pokazali co robia
Daniel1986 (2020.04.11)
Powrót do komentarzy