UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tam wychodzę kiedy mi się podoba mam ochotę to do sklepu kilka razy idę. A szczególnie że się odkażyć wódeczką
Ja tam wychodzę kiedy mi się podoba mam ochotę to do sklepu kilka razy idę. A szczególnie że się odkażyć wódeczką