121
09.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nirch chodzą i spaceruja bedzie jak we Włoszech i Hiszpanii umieralnośc wzrosła . Naturalna eliminacja przez koronawirusa .
(2020.04.09)
To juz jest po prostu dramat, to juz nawet nie jest smieszne. Robi sie z nas d.., zaraz beda nas zamykac za byle co. Kraj policyjny. Tfu. Wprowadzaja zakazy tylko po to zeby nas karac za nic, gospodarka kuleje i nie podniesie sie przez kilka lat, zrobia z nas biedote i podporzadkowanych zastraszonych kundli. Niczego nie mozna, zaraz wiekszosc dostanie fiola, bo nie moze pobiegac, nie moze na spacer do lasu, czlowiek to taka natura ze musi sie wyzyc, 99% robi to wlasnie w ten sposob, ja juz dostaje kociokwilku, inni pewnie tez, pytanie ile psychicznie to czlowiek wytrzyma. Zaraz wiecej osob bedzie dostanie innych powaznych chorob niz tego medialnego koronawirusa.
(2020.04.09)

info

11  
  3
Jeśli jest zakaz to zamknąć bramy zamontować tablice i tyle. Odgrodzic wejścia taśmami gdzie nie ma bram.
(2020.04.09)

info

21  
  0
Rozumiem, że jak nasza dzielna SM bierze się za pilnowanie cmentarzy, to już nie będzie na nich dochodziło do wandalizmów i kradzieży?Czy to tylko łapanka na porządnych, spokojnych obywateli. Żeby była jasność. Nie popieram bezsensownego szwendania się, ale na cmentarzu nigdy, poza 1 listopada, nie widziałem grup ludzi.
mm263 (2020.04.09)

info

15  
  1
PIS, w kościołach też mandaty wlepiajcie, tam często sporo (50)ludzi jest. a kasa na 500+ będzie. i wybory wygrane.
(2020.04.09)
Co nam jeszcze meczący kota wymyśli, oto jest pytanie?
(2020.04.09)
Skąd takie cymbały się w tym Elblągu biorą?
(2020.04.09)

info

8  
  0
Czy wizyta na grobie bliskiej osoby z okazji Świat Wielkanocnych nie jest ważna potrzeba duchową?!!! Kogoś tu powalało. Myjnie nie są zamknięte ale za korzystanie z nich można otrzymać mandat, cmentarze nie są zamknięte, ale można otrzymać mandat. Tylko i wyłącznie od widzimisię policjanta zależy czy nas ukarze czy nas pouczy. A komisarz Nowacki wymachuje szabelką i decyduje co jest dla nas ważne, co jest niezbędne. Niezbędne Panie komisarzu Nowacki jest czytanie przepisów ze zrozumieniem, bo to co Pan zaprezentował to nadinterpretacja wynikająca z niezrozumienia intencji ograniczeń i brak empatii w stosunku do ludzi, dla których kontakt z grobem bliskiej osoby jest w okresie Świąt Wielkanocnych niezwykle ważny. Trochę wstyd, Panowie policjanci!!!
paterek (2020.04.09)
https://wiesz.io/czy-w-czasie-epidemii-mozna-sie-wybrac-na-cmentarz-policja-rozwiewa-watpliwosci/?fbclid=IwAR3HxqPvdQk54Fa8ACWMZBayDxBdHBIV9ZoHBsjMiqrD70i8f3IyuE1l8d0
(2020.04.09)

info

1  
  0
Puknij się w główkę ogarze
Mmm mmm?m (2020.04.09)