A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nirch chodzą i spaceruja bedzie jak we Włoszech i Hiszpanii umieralnośc wzrosła . Naturalna eliminacja przez koronawirusa .
To juz jest po prostu dramat, to juz nawet nie jest smieszne. Robi sie z nas d.., zaraz beda nas zamykac za byle co. Kraj policyjny. Tfu. Wprowadzaja zakazy tylko po to zeby nas karac za nic, gospodarka kuleje i nie podniesie sie przez kilka lat, zrobia z nas biedote i podporzadkowanych zastraszonych kundli.
Niczego nie mozna, zaraz wiekszosc dostanie fiola, bo nie moze pobiegac, nie moze na spacer do lasu, czlowiek to taka natura ze musi sie wyzyc, 99% robi to wlasnie w ten sposob, ja juz dostaje kociokwilku, inni pewnie tez, pytanie ile psychicznie to czlowiek wytrzyma. Zaraz wiecej osob bedzie dostanie innych powaznych chorob niz tego medialnego koronawirusa.
Jeśli jest zakaz to zamknąć bramy zamontować tablice i tyle. Odgrodzic wejścia taśmami gdzie nie ma bram.
Rozumiem, że jak nasza dzielna SM bierze się za pilnowanie cmentarzy, to już nie będzie na nich dochodziło do wandalizmów i kradzieży?Czy to tylko łapanka na porządnych, spokojnych obywateli. Żeby była jasność. Nie popieram bezsensownego szwendania się, ale na cmentarzu nigdy, poza 1 listopada, nie widziałem grup ludzi.
PIS, w kościołach też mandaty wlepiajcie, tam często sporo (50)ludzi jest. a kasa na 500+ będzie. i wybory wygrane.
Co nam jeszcze meczący kota wymyśli, oto jest pytanie?
Skąd takie cymbały się w tym Elblągu biorą?
Czy wizyta na grobie bliskiej osoby z okazji Świat Wielkanocnych nie jest ważna potrzeba duchową?!!! Kogoś tu powalało. Myjnie nie są zamknięte ale za korzystanie z nich można otrzymać mandat, cmentarze nie są zamknięte, ale można otrzymać mandat. Tylko i wyłącznie od widzimisię policjanta zależy czy nas ukarze czy nas pouczy. A komisarz Nowacki wymachuje szabelką i decyduje co jest dla nas ważne, co jest niezbędne. Niezbędne Panie komisarzu Nowacki jest czytanie przepisów ze zrozumieniem, bo to co Pan zaprezentował to nadinterpretacja wynikająca z niezrozumienia intencji ograniczeń i brak empatii w stosunku do ludzi, dla których kontakt z grobem bliskiej osoby jest w okresie Świąt Wielkanocnych niezwykle ważny. Trochę wstyd, Panowie policjanci!!!
https://wiesz.io/czy-w-czasie-epidemii-mozna-sie-wybrac-na-cmentarz-policja-rozwiewa-watpliwosci/?fbclid=IwAR3HxqPvdQk54Fa8ACWMZBayDxBdHBIV9ZoHBsjMiqrD70i8f3IyuE1l8d0
Puknij się w główkę ogarze