UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest chore brak słów i komentarza po prostu zamknijcie kur....biedronki,cerfura,Lidle,wszystkie sklepy ,wszystkie zakłady ,wtedy ludzie nie beda mieli gdzue cgodzic poco chodzic nikt nie będzie wychodził z domu ludzi a będą w domach umierać A wtedy wy oglosicie że pandemia epidemia się zakończyła niewiem czy się śmiać czy płakać porażka!!!!!!Nic nie można robić koniec.