173
04.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak to gdzie logika...? Prosta sprawa...kasa się zgadzać musi...przecież sukienkowi już tyle stracili na wirus, że niewiadomo, kiedy straty odrobią...a święta...? To przecież kolejna utrata dochodu... Z czego żyć Panie...? Pytam się z czego...?
Cogitans (2020.04.05)
Szczerze... W obliczu danych o oponach z innych powodów to ilość 800 nie jest jakaś powalająca...może zakaż jeździć samochodami...v bo wypadki pochłaniają życie ludzkie...pieszym zakaz chodzić...bo giną pod kołami samochodów...wprowadź dekret, żeby nowotwory się nie rozprzestrzeniały... Wprowadź całkowity zakaz palenia, żeby zatrzymać nowotwory przez to wywołane...może wreszcie Ty użyjesz swojego mózgu...? Może lepiej jest wprowadzić zakaz dodawania do żywności g...na które powoduje różnego rodzaju choroby...? Na to nie wpadłeś...? No pewnie, że nie...bo o tym się każdego dnia w tv nie mówi...to może zamiast siedzieć i śledzić teraz relację z Włoch...to spróbuj poszerzyć swoją wiedzę na temat tego, jak każdego dnia Państwo korporacje Cię mordują...i może wtedy zrozumiesz dlaczego niektórzy ludzie nie mają zaufania do sekretów jedynie słusznych...
Cogitans (2020.04.05)
To siedź i kiś się w domu jak ci zalecają medialni pożyteczni głupcy. Ja polecam wypoczynek na świeżym powietrzu i ładowanie witaminy D na słońcu. 100% lepszy rezultat
Koronaświrus (2020.04.06)
To jeszcze po buziaku było sobie dać i po ramieniu poklepać. Ludzie! obdzierają was z własnych praw pod głupim i wymyślonym pretekstem, a wy jeszcze uściski z nimi wymieniacie. Na prawdę media publiczne wyprały wam mózgi. Jak będą kazali wam się rzucać z balkonów w imię wspólnego dobra to chociaż zapytajcie o podstawę prawną.
Koronaświrus (2020.04.06)
Ja tam mam ogródek to sobie korzystam świeżego powietrza teraz to mniej telewizj oglądam bo jestem cały dzień w ogródku
(2020.04.06)
Czego zadrościć? Mieszkania w klatce, ciągłego hałasu... To chyba ktoś zakompleksiony musiał napisać
Sylwia1.1. (2020.04.06)
Tępa głupota i zamordyzm, oto nowe oblicze demokratury NAJDROŻSZEGO przywódcy. Wirusy nad morzem to po prostu latają całymi tabunami. .. to samo dzieje się w lasach. .. na polach. .. Wszędzie na niczego nieświadome ofiary czyhają jednostki powietrzno-desantowe wirusów atakujące spacerowiczów w zasadzkach. .. niczego nieświadomi są bez szans. .. ! Na szczęście mandaty i grzywny stanowią tarczę nie do przebicia i ona uchroni nieświadomych obywateli, którzy chcieliby nieco odetchnąć świeżą morską bryzą, dotlenić nieco organizm, może nawet nieco go wzmocnić, bo bezruch i siedzenie w chałupie nikomu w żadnym aspekcie zdrowia nie pomaga. .. no ale PARTIA wie lepiej. ..
GłębokaMyśl (2020.04.06)

info

3  
  0
@Cogitans - Nic dodać nic ująć ! PARTIA nas obroni przed świeżym powietrzem i chwilą relaksu na słońcu, bo tylko w ten sposób powalimy wirusa na kolana. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
GłębokaMyśl (2020.04.06)
Jak wychodzisz na spacer to musisz się całować z "języczkiem"z każdym napotkanym przechodniem. .. ? Włosi nie tyle lekceważyli, co byli nieświadomi i jak zamknięto im szkoły i instytucje to poszli do restauracji i centrów handlowych. .. Nikt do tego nie namawia, ale siedzenie w domu kamieniem też nikomu dobrze nie robi. ..
GłębokaMyśl (2020.04.06)
otua
(2020.04.06)

info

0  
  1