173
04.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jedz Grzyby!!!
Huba (2020.04.05)
Mandatu możesz nie przyjąć i sprawa w sądzie ,która przegrasz .Zaś kara administracyjna jest obligatoryjna . W przypadku kwarantanny ,gdy mandatu nie przyjmiesz ,z automatu dostaniesz karę administracyjna , sprawę też przegrasz i pokryjesz jej koszta i mandat .Oczywiście wszystko nie zsumuje !
ZŻyciaWzięte (2020.04.05)
A kto Ci zabrania siedzieć w domu i żyć? Siedź i nie wychodź bo możesz się przewrócić na chodniku i za. .. ierdolić swoim pustym łbem w krawężnik i skończy się Ci Twój jakże piękny żywot. A jak już odważysz się na wyjście z domu to nie zbliżaj się do normalnych, tętniących życiem ludzi bo możesz ich zarazić swoją głupotą!!!
wesoly wirus (2020.04.05)
@mm263 - Ucz się szczekać bo od jutra wszyscy durnie będą musiały co godzinę wychylić się przez okno i przez 15 minut szczekać. Jeżeli nie dostosujesz się do zarządzenia i prośby to będziesz miał ucięty język!!!
wesoly wirus (2020.04.05)
Obsesję masz z tymi działkami czy Ci już kutawirus spustoszył doszczętnie i tak pustą mózgownicę? :-D
wesoly wirus (2020.04.05)
Dron juz lata i sledzi, wiec jak ktos chce 30k zaplacic to nie ma sprawy.
(2020.04.05)
@dobra rada - Jak widać po Twoim komentarzu, debi. .. izm nie ma granic. Uważaj bo kutawirus wyskoczy Ci z ekranu i nie będzie dla Ciebie i Twojego pustego łba już ratunku!
wesoly wirus (2020.04.05)
@Grażyna z dołu - I tak powinno być. Spacery na świeżym powietrzu a nie siedzenie w smrodnych czterech ścianach na pewno zapewnią nam to, że będziemy zdrowsi!
wesoly wirus (2020.04.05)
Niech nad ogródkami działkowymi polata. Tam działkowcy dopiero grill party odstawiają.
(2020.04.05)
Pewnie już próbował...Ale efekt, jak widać niestety mizerny...
Cogitans (2020.04.05)