A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jedz Grzyby!!!
Mandatu możesz nie przyjąć i sprawa w sądzie ,która przegrasz .Zaś kara administracyjna jest obligatoryjna . W przypadku kwarantanny ,gdy mandatu nie przyjmiesz ,z automatu dostaniesz karę administracyjna , sprawę też przegrasz i pokryjesz jej koszta i mandat .Oczywiście wszystko nie zsumuje !
Dron juz lata i sledzi, wiec jak ktos chce 30k zaplacic to nie ma sprawy.
Niech nad ogródkami działkowymi polata. Tam działkowcy dopiero grill party odstawiają.
Pewnie już próbował...Ale efekt, jak widać niestety mizerny...