UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tam mam ogródek to sobie korzystam świeżego powietrza teraz to mniej telewizj oglądam bo jestem cały dzień w ogródku
Ja tam mam ogródek to sobie korzystam świeżego powietrza teraz to mniej telewizj oglądam bo jestem cały dzień w ogródku