UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to gdzie logika...? Prosta sprawa...kasa się zgadzać musi...przecież sukienkowi już tyle stracili na wirus, że niewiadomo, kiedy straty odrobią...a święta...? To przecież kolejna utrata dochodu... Z czego żyć Panie...? Pytam się z czego...?

Cogitans

Anuluj