UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to gdzie logika...? Prosta sprawa...kasa się zgadzać musi...przecież sukienkowi już tyle stracili na wirus, że niewiadomo, kiedy straty odrobią...a święta...? To przecież kolejna utrata dochodu... Z czego żyć Panie...? Pytam się z czego...?
Cogitans