Wybrany wątek opinii

Przyszły tydzień prosze tez. Od poniedziałku ma być ok 20,stopni
(2020.04.04)
To siedź i kiś się w domu jak ci zalecają medialni pożyteczni głupcy. Ja polecam wypoczynek na świeżym powietrzu i ładowanie witaminy D na słońcu. 100% lepszy rezultat
Koronaświrus (2020.04.06)
Powrót do komentarzy