Wybrany wątek opinii
Przyszły tydzień prosze tez. Od poniedziałku ma być ok 20,stopni
Do moderacji
Odpowiedz
51
8
To siedź i kiś się w domu jak ci zalecają medialni pożyteczni głupcy. Ja polecam wypoczynek na świeżym powietrzu i ładowanie witaminy D na słońcu. 100% lepszy rezultat
Do moderacji
Odpowiedz
4
1