UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To siedź i kiś się w domu jak ci zalecają medialni pożyteczni głupcy. Ja polecam wypoczynek na świeżym powietrzu i ładowanie witaminy D na słońcu. 100% lepszy rezultat

Koronaświrus

Anuluj