UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To siedź i kiś się w domu jak ci zalecają medialni pożyteczni głupcy. Ja polecam wypoczynek na świeżym powietrzu i ładowanie witaminy D na słońcu. 100% lepszy rezultat
Koronaświrus
To siedź i kiś się w domu jak ci zalecają medialni pożyteczni głupcy. Ja polecam wypoczynek na świeżym powietrzu i ładowanie witaminy D na słońcu. 100% lepszy rezultat
Koronaświrus