UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czego zadrościć? Mieszkania w klatce, ciągłego hałasu... To chyba ktoś zakompleksiony musiał napisać
Sylwia1.1.
Czego zadrościć? Mieszkania w klatce, ciągłego hałasu... To chyba ktoś zakompleksiony musiał napisać
Sylwia1.1.