UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jeszcze po buziaku było sobie dać i po ramieniu poklepać. Ludzie! obdzierają was z własnych praw pod głupim i wymyślonym pretekstem, a wy jeszcze uściski z nimi wymieniacie. Na prawdę media publiczne wyprały wam mózgi. Jak będą kazali wam się rzucać z balkonów w imię wspólnego dobra to chociaż zapytajcie o podstawę prawną.

Koronaświrus