173
04.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@wesoly wirus - Ręce opadają lekarze alarmują władza alarmuje"zostańcie w domach""nie wychodźcie bez potrzeby"a ty namawiasz do spacerów. Nic tylko porządne pałowanie może by co niektórych nauczyło używać rozumu.
Grażyna z dołu (2020.04.06)
@wesoly wirus - O jakim deb. lizmie piszesz??? O jakim świeżym powietrzu także piszesz???? Może piszesz o "świeżym "powietrzu na wsi???? A jest takowe??? Mieszkam na wsi i jak wyjdę na zewnątrz w szczególności rano jak strute pola chemią parują od nadmiaru środków ochrony roślin i wdycham tę truciznę, no to faktycznie mam "świeże"powietrze. Albo zostanę otruty chemikaliami, albo ewentualnie koronawirusem !!! Nie jestem pewien, co będzie lepsze??? Może ty mądralo na to odpowiesz???
(2020.04.06)
@Grażyna z dołu - Grażynka, nikt nie zabrania spacerować a nawet biegać, jak chcesz to sieć w domu i konsumuj a bokiem za 2 miesiące będziesz się przeciskała
(2020.04.07)