UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak to gdzie logika...? Prosta sprawa...kasa się zgadzać musi...przecież sukienkowi już tyle stracili na wirus, że niewiadomo, kiedy straty odrobią...a święta...? To przecież kolejna utrata dochodu... Z czego żyć Panie...? Pytam się z czego...?

Cogitans