89
24.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zasranego przez biedry, a pewnie pierwszy lecisz na zakupy do biedronki..
Mieszkaniec11 (2020.03.24)
Ameryki nie odkryłeś,każdy o tym wie i czeka na mannę z nieba,a to jeszcze 3.5 roku kadencji.
(2020.03.24)
Jakie to centrum?To osiedle Na Stoku.
(2020.03.24)
Szkoda, że by postawić Netto, trzeba bylo zburzyć ten budynek. Oj daleko nam jeszcze do cywilizowanych krajów Zachodu szczegolnie do Skandynawii. Oj lubimy my w Elblągu burzyć, nie szanujemy zabytków.
(2020.03.24)

info

1  
  2
Przecież to idealne miejsce na apartamentowiec, ogrodzony super żywoplotem.
(2020.03.24)

info

1  
  0
Macie swojego kochanego gospdarza....
(2020.03.24)

info

0  
  0
DLA TYCH KTORZY SA NIE POINFORMOWANI I NIE WIEDZA W TYM MIEJSCU POWSTANIE NETTO CHWALA IM ZA TO ZE NIE KOLEJNA BIEDRONKA LIDL ANI INNE BADZIEWIE TYLKO NETTO !! ZADOWOLONA ELBLAZANKA
(2020.03.24)

info

4  
  3
Cos ci na leb padlo. To jest jeden z najtanszych marek.
(2020.03.24)
Co poszlo na marne? Ktos ten teren sprzedal i wzial kase. Twoja ckliwosc i naiwnosc poraza!
(2020.03.24)
A polskie sieci handlowe kiedy ruszą *upę i się rozwiną?
_Maciej (2020.03.24)

info

1  
  1