Wybrany wątek opinii
Może warto odwołac wroblewskiego i jego klike? czy wy nie widzicie ze ten czlowiek nie ma zadnego pomyslu na to miasto i jest w ratuszu tylko dla stolka? szkoda tego miasta i jego mieszkancow.
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
@opus - Ty "opus-dzieło", tylko czyje jesteś? Nie lepiej Ciebie by odwołać z tego portalu?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Ameryki nie odkryłeś,każdy o tym wie i czeka na mannę z nieba,a to jeszcze 3.5 roku kadencji.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0