Burzą, by postawić market

89
24.03.2020
Dzisiaj rano rozpoczęła się rozbiórka budynków dawnego gospodarstwa ogrodniczego u zbiegu ulic: Robotniczej, Pionierskiej i płk. Dąbka. Jak już wcześniej informowaliśmy, w tym miejscu ma powstać market. Zobacz więcej zdjęć i krótki filmik w przyspieszonym tempie, który nagrał nasz Czytelnik. 

Inwestor, którym jest osoba fizyczna, uzyskał pozwolenie na budowę marketu w grudniu ubiegłego roku wraz ze zgodą na rozbiórkę obiektów dotychczasowego gospodarstwa ogrodniczego i budynku mieszkalnego od strony ul. Robotniczej, w którym przez lata mieściła się m.in. kwiaciarnia.

Na uporządkowanej działce ma powstać market o powierzchni 1100 metrów z parkingami i wiatami na wózki. - Teren nie jest objęty miejscowym planem. Pozwolenie na budowę zostało wydane na podstawie decyzji o warunkach zabudowy – informował nas kilka tygodni temu Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w tym miejscu ma powstać market sieci Netto. Nadal czekamy na odpowiedzi z biura prasowego tej firmy, m.in. w sprawie terminu realizacji inwestycji.

RG

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kolejna "siecówka"!!Wielkopowierzchniowy moloch, i to w centrum miasta i tak już za$ranego przez biedry itp.
(2020.03.24)
To teraz się odpowiedzi redakcja nie doczeka ! No bo nie wiadomo czy sklep, szwalnie ,piekarnia ,laboratorium , fabryka farmaceutyczna ?Trzeba się przebranżowić dla popytu ,bo inaczej stoisz ,a raczej leżysz .
Kombinuj (2020.03.24)

info

13  
  11
Same markety a gdzie mieszkania dla młodych??
(2020.03.24)
To sobie kup...mam Ci z podatków wybudować chatę, bo sobie dzieciaków narobiłeś? Było myśleć głowa, a nie kroczem...
Gosc128493 (2020.03.24)
Mieszkania dla młodych to kiełbasa wyborcza, a market to kiełbasa dla wyborców.
Struś (2020.03.24)
O to sklep z przeciwka może zacząć się pakować .
(2020.03.24)

info

61  
  1
Ile wam dali za reklamę, zanim jeszcze budować zaczęli ha ha ha A może macie jakieś wytyczne od gospodarza i jego giermków bo im zapłacili ha ha ha
Z i e l a r z (2020.03.24)

info

18  
  30
Znów mali przedsiębiorcy będą ,się borykać z sieciówką i nierówną walką Gwiezna zamknie się niedługo jak miasteczko koło czołgu.
(2020.03.24)
Netto to duński market...polskich nie ma? To ja mam Duńczykom PKB poprawiać? Wyjazd mi z tymi zachodnimi marketami. Chce polski ze 100% polskim kapitałem!
Gosc8497492 (2020.03.24)
Już kiedyś pochwalili się że ma powstać Netto i przez to sieć się wycofała. Brawo wy!
(2020.03.24)

info

8  
  4