UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

DLA TYCH KTORZY SA NIE POINFORMOWANI I NIE WIEDZA W TYM MIEJSCU POWSTANIE NETTO CHWALA IM ZA TO ZE NIE KOLEJNA BIEDRONKA LIDL ANI INNE BADZIEWIE TYLKO NETTO !! ZADOWOLONA ELBLAZANKA


Anuluj