UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
DLA TYCH KTORZY SA NIE POINFORMOWANI I NIE WIEDZA W TYM MIEJSCU POWSTANIE NETTO CHWALA IM ZA TO ZE NIE KOLEJNA BIEDRONKA LIDL ANI INNE BADZIEWIE TYLKO NETTO !! ZADOWOLONA ELBLAZANKA
DLA TYCH KTORZY SA NIE POINFORMOWANI I NIE WIEDZA W TYM MIEJSCU POWSTANIE NETTO CHWALA IM ZA TO ZE NIE KOLEJNA BIEDRONKA LIDL ANI INNE BADZIEWIE TYLKO NETTO !! ZADOWOLONA ELBLAZANKA