Wybrany wątek opinii
Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że ktoś kiedyś całe życie harował, aby wybudować dom i mieć własne gospodarstwo - kwiaciarnię - ale z jakiegoś powodu, czy to problemy z dziećmi czy tez ich brak powoduje, że wszystko poszło na marne. Oczywiście ktoś powie, postęp cywilizacyjny - ale smutne.
Do moderacji
Odpowiedz
14
1
Jakby tak wszyscy mysleli jak ty,to mieszkalibysmy w ziemiankach
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Co poszlo na marne? Ktos ten teren sprzedal i wzial kase. Twoja ckliwosc i naiwnosc poraza!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0