Wybrany wątek opinii

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że ktoś kiedyś całe życie harował, aby wybudować dom i mieć własne gospodarstwo - kwiaciarnię - ale z jakiegoś powodu, czy to problemy z dziećmi czy tez ich brak powoduje, że wszystko poszło na marne. Oczywiście ktoś powie, postęp cywilizacyjny - ale smutne.
phfvlsdkvnkl (2020.03.24)
Jakby tak wszyscy mysleli jak ty,to mieszkalibysmy w ziemiankach
Kgdar (2020.03.24)
Co poszlo na marne? Ktos ten teren sprzedal i wzial kase. Twoja ckliwosc i naiwnosc poraza!
(2020.03.24)
Powrót do komentarzy