A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ceny towarów w moich osiedlowych sklepikach zatrważające! Odbijają sobie minione czasy.
Ogrodnikom skończył się termin dzierżawy terenu.
Biedny lewiatan;(
bardzo dobrze że może powstać netto, w końcu coś innego a nie dookoła biedronki, żabki, banki
@Gosc128493 - osz ty bucu jeden zakłamany, coś czuje że jesteś lubianą osobą
całe szczęście bo tak mało tych marketów brawo miasto !!!!!
wypier. .. .te złodziejskie markety w końcu z tego miasta. Dajcie żyć i zarabiać tubylcom.
@Gosc128493 - Krocze też fajna rzecz, sam przyznasz:)
przyjmę ziemie z wykopu.
Co za bzdury... Jak nie zna się prawdy to lepiej proszę się nie wypowiadać.