89
24.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ceny towarów w moich osiedlowych sklepikach zatrważające! Odbijają sobie minione czasy.
(2020.03.24)

info

3  
  0
Ogrodnikom skończył się termin dzierżawy terenu.
(2020.03.24)
Biedny lewiatan;(
(2020.03.24)

info

0  
  3
bardzo dobrze że może powstać netto, w końcu coś innego a nie dookoła biedronki, żabki, banki
DAFI (2020.03.24)

info

2  
  2
@Gosc128493 - osz ty bucu jeden zakłamany, coś czuje że jesteś lubianą osobą
(2020.03.24)
całe szczęście bo tak mało tych marketów brawo miasto !!!!!
POLAK 44 (2020.03.24)

info

2  
  2
wypier. .. .te złodziejskie markety w końcu z tego miasta. Dajcie żyć i zarabiać tubylcom.
(2020.03.24)

info

2  
  1
@Gosc128493 - Krocze też fajna rzecz, sam przyznasz:)
oj tam, oj tam (2020.03.24)
przyjmę ziemie z wykopu.
(2020.03.24)

info

1  
  0
Co za bzdury... Jak nie zna się prawdy to lepiej proszę się nie wypowiadać.
(2020.03.24)