A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zdjęcie 24 - typowy Polak z PRL - rozbierają to można coś ukraść!! |Tak ukraść - bo to że trwa rozbiórka to nie znaczy, że można sobie ot tak wziąć coś - to ma właściciela!!! Ale co tam - nie może sobie zabrać ze 100 cegieł ?! To może ktoś podstawi wywrotkę i weźmie sobie resztę cegieł. .. .
@noż qr..a mać - Proszę się nie denerwować, dziękuję za troskę, przyszedł zapytał się o pozwolenie, powiedział do czego potrzebuje, nie wchodził na teren budowy tylko wybrał sobie z chodnika tyle ile potrzebował. Nie znoszę kradzieży ale w tym przypadku wszystko było ok. Może szkoda że akurat fotograf uchwycił go w być może krępującej sytuacji. Niech mu służą Pozdrawiam.
Może lepiej, żeby w tym miejscu powstał przekop mierzei?
@noż qr..a mać - Też słyszałem, pytał właściciela, a potem mówił, że będzie bunkier na koronawirusa z tych cegieł budował
NIektórym to się mózg lasuje na tej kwarantannie.
Dość okupacji zagranicznej sieci handlowy h
być w markecie w Pasłęku, to dopiero doświadczenie godne pochwalenia się :)
@Elblążanin1 - Wystarczy iść na "Osiedle Sadowa". Większość rejestracji z GD, GA.
Ten ogrodnik. To chyba w czepku urodzony. Jak robiona była Płk Dabka. To za kawałek ziemi po którym leci prawa nitka ulicy w strone 12 lutego dostał od miasta Elbląga krocie jak na tamte czasy. Mówiło się o 5 mln złotych. Teraz zapewne za grosze tego też nie sprzedał. Jeżeli stać inwestora na zburzenie domu jednorodzinnego żeby markiet postawić. Poprostu farciarz. ogrodnik miał nosa gdzie zakotwiczyć po wojnie.
konstruk albo żeby powstał dom dla psychicznie chorych.