UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że by postawić Netto, trzeba bylo zburzyć ten budynek. Oj daleko nam jeszcze do cywilizowanych krajów Zachodu szczegolnie do Skandynawii. Oj lubimy my w Elblągu burzyć, nie szanujemy zabytków.


Anuluj