UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że by postawić Netto, trzeba bylo zburzyć ten budynek. Oj daleko nam jeszcze do cywilizowanych krajów Zachodu szczegolnie do Skandynawii. Oj lubimy my w Elblągu burzyć, nie szanujemy zabytków.
Szkoda, że by postawić Netto, trzeba bylo zburzyć ten budynek. Oj daleko nam jeszcze do cywilizowanych krajów Zachodu szczegolnie do Skandynawii. Oj lubimy my w Elblągu burzyć, nie szanujemy zabytków.