Wybrany wątek opinii

Jak powstanie Netto to porażka wielka. To jest drogi sklep pod względem artykułów spożywczych i innych.
Ron (2020.03.24)
Cos ci na leb padlo. To jest jeden z najtanszych marek.
(2020.03.24)
Powrót do komentarzy