Wybrany wątek opinii
Jak powstanie Netto to porażka wielka. To jest drogi sklep pod względem artykułów spożywczych i innych.
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
Cos ci na leb padlo. To jest jeden z najtanszych marek.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0