Wybrany wątek opinii

Kolejna "siecówka"!!Wielkopowierzchniowy moloch, i to w centrum miasta i tak już za$ranego przez biedry itp.
(2020.03.24)
Jestes idiota, 1100mw to nie jest zaden moloch. Bardzo dobrze, ze monopol biedry bedzie przelamany, a w tym miejscu bedzie porzadek, tj. Parking, chodnik, elementy malej architektury, ekrany dzwiekochlonne.
Glosrozsadku. (2020.03.24)
Bardzo dobrze,ze sieciowka.Niech poupadaja wszystkie sklepiki cwaniaczkow,ktorzy pokazali w dobie kryzysu jacy sa wspaniali chcac zbic kokosy na ludziach podnoszac ceny o 100%.
Sjio (2020.03.24)
Zasranego przez biedry, a pewnie pierwszy lecisz na zakupy do biedronki..
Mieszkaniec11 (2020.03.24)
Powrót do komentarzy