Wybrany wątek opinii
Kolejna "siecówka"!!Wielkopowierzchniowy moloch, i to w centrum miasta i tak już za$ranego przez biedry itp.
Do moderacji
Odpowiedz
72
35
Jestes idiota, 1100mw to nie jest zaden moloch. Bardzo dobrze, ze monopol biedry bedzie przelamany, a w tym miejscu bedzie porzadek, tj. Parking, chodnik, elementy malej architektury, ekrany dzwiekochlonne.
Do moderacji
Odpowiedz
22
6
Bardzo dobrze,ze sieciowka.Niech poupadaja wszystkie sklepiki cwaniaczkow,ktorzy pokazali w dobie kryzysu jacy sa wspaniali chcac zbic kokosy na ludziach podnoszac ceny o 100%.
Do moderacji
Odpowiedz
29
2
Zasranego przez biedry, a pewnie pierwszy lecisz na zakupy do biedronki..
Do moderacji
Odpowiedz
4
1