A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trochę nie rozumiem wylewania jadu na urzędników. Skoro ta praca to taki rarytas to czemu się tam nie zatrudnicie? Co chwila są ogłaszane nabory tylko jakoś chętnych brak. Co drugi nabór nierozstrzygnięty z powodu braku chętnych lub niespełnienia wymagań przez kandydatów. A wiecie dlaczego? Bo 90% urzędników pracuje za minimalną krajową lub pensję niewiele wyższą i taką też kwotę się oferuje kandydatom do pracy. Wysoko wyspecjalizowani specjaliści zarabiają w urzędzie podobne pieniądze jak sprzątaczki czy konserwatorzy. Obecnie coraz więcej pracowników siedzi tam tylko ze względu na ZUS, bo pieniądze zarabiają prowadząc własną działalność. Nie rozumiem też prezydenta - skoro ograniczono spotkania z petentami to dlaczego nadal wszyscy pracownicy muszą siedzieć na miejscu. Mamy 21 wiek, jest możliwość pracy zdalnej, można przekierować telefony na komórki pracowników, można wprowadzić dyżury. Nie chcę już nawet wspominać o tym, że połowa pracowników wykonuje taką pracę którą może robić bez problemu w domu. Mam wrażenie, że nasi włodarze trochę nie ogarniają tego co się dzieje, . .Tak jak z strefami płatnego parkowania. Wszystkie miasta po kolei znoszą opłaty za parkowanie w SPP żeby ułatwić ludziom przemieszczanie się własnymi pojazdami zamiast komunikacją miejską, tylko u nas nikt na to nie wpadł.
Niestety 21 wiek jeszcze bardzo dlugo nie zawita!
To tchorzostwo zwykle uciekanie.
Mam sie zameldowac przez internet?????tchorze.
Gnoje odpoczywaja w domkach a reszta naraza dla nich zycie.tchorze w urzedach.tfuuuu
Nikt na tym nie ucierpi, urzad nie wytwarza produktu narodowego tbrutto tylko stos niepotrzebnych papierów i biurokracji ,
Pandemia dopiero się zaczyna , we Wloszech ludzi e padają w ogromnych liczbach, a takie instytucje zatrudniajace ogromną masę ludzi nalezalo zamknąć duzo wczesniej ! Zostalo to zrobuone zbyt pozno !
Jezeli 1 osoba zostalaby zarazona wszystkim pracownikom grozi minimum kwarantanna, czy ktos myslal o tym w monencie kiedy nalezalo juz tydzien temu zamykac kontakt z klientami, skrajna nieodpowiedzialnosc!
@Urzędas - A kiedy ogarniali???? To sa jakbybtakie betony!!!! Zarabiają tu tylko donosiciele, a niektórzy to maja płacone w tym samym czasie za dwa etaty! Jak to jest?
@kkkk - Powiem to samo, co teraz. Urzędników jest za dużo, co potwierdza obecna sytuacja. Nie napisałem, że ma ich nie być w ogóle.