UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po prostu czy to w um czy banku,sklepie ludzie muszą siedziec w pracy i narazac się bo część uciiekla na zwolnienia czy prawdziwe czy nie! A ci co mają w sobie odpowiedzialnosc są narazeni na chorobe! Ktos ma dziecko do 8 i siedzi na zwolnieiniu a ktos 9 i pracuje ,ktos jest po zabiegach, starszy i tez pracuje , a mlods,y ma L4 , tak to wygląda , a do brania kasy najwiecej krzyczą tych ktorych nie ma