Wybrany wątek opinii

Dlaczego pracownicy urzędu Miejskiego nie pracują zdalnie?
Pytanie (2020.03.16)
Bo merytorycznhe i technicznie to wciaz lata 80 i dlugo takie pozostaną! Byla krotka szansa odświeżenia ale z ta6mentalnoscia przepadlo z kretesem
(2020.03.16)
Bo pracują w sieci nie każdy sobie
,,, (2020.03.16)
Powrót do komentarzy