Wybrany wątek opinii
Dlaczego pracownicy urzędu Miejskiego nie pracują zdalnie?
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Bo merytorycznhe i technicznie to wciaz lata 80 i dlugo takie pozostaną! Byla krotka szansa odświeżenia ale z ta6mentalnoscia przepadlo z kretesem
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Bo pracują w sieci nie każdy sobie
Do moderacji
Odpowiedz
1
0