UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czym różni się pani w kasie urzędowej od pani w kasie bankowej? ze urzad odsyla podatników do robienia opłaty w banku. Dlaczego zdrowie p. z banku jest mniej cenione od zdrowia urzedniczki? Żenada.


Anuluj