UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedy zamknięty zostanie MOPS. To właśnie tam pracownicy narażeni są najbardziej, jako że klientela ośrodka nie przestrzega praktycznie żadnych reguł, zwłaszcza sanitarnych. Najlepiej pozamykać wszystko wokół a brudną robotę zostawić dla Mops-u. Skończy się na tym, że Pan prezydent sam będzie obsługiwał klientów MOPS, bo pracownicy pójdą zbiorowo na L4. Co jest uzasadnione biorąc pod uwagę, że na szali jest zdrowie ich i ich rodzin. Wnioski o pomoc też można przyjmować telefonicznie.
Ob.