UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po prostu czy to w um czy banku,sklepie ludzie muszą siedziec w pracy i narazac się bo część uciiekla na zwolnienia czy prawdziwe czy nie! A ci co mają w sobie odpowiedzialnosc są narazeni na chorobe! Ktos ma dziecko do 8 i siedzi na zwolnieiniu a ktos 9 i pracuje ,ktos jest po zabiegach, starszy i tez pracuje , a mlods,y ma L4 , tak to wygląda , a do brania kasy najwiecej krzyczą tych ktorych nie ma