70
23.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tylko pilnować go z tą budową
(2020.04.23)

info

1  
  0
Tylko pilnować go z tą budową
(2020.04.23)

info

1  
  0
tak się teraz projektuje i buduje, w Gdańsku na Nowym Mieście właśnie tak projektują czyli lekkie nawiązanie do histotycznej zabudowy, zresztą w Gdańsku na Ołowiance też takie budynki stoją, starówka musi żyć, to nie skansen tylko żywy twór, projekt jest ok, faktycznie ten jednolity dach jest blokowiskowy i tu słusznym jest postulat przeprojektowania go,
Sewtre (2020.04.23)
Elblaskie układy układziki władzy z pseudobiznesem dlatego nie napiszą
Gość 45 (2020.04.23)
A kiedy zacznie się zabudowa kamieniczkami nad rzeką Elbląg. I kiedy znikną rozpoczęte budowy kamieniczki i ciągnące sie latami. Co radni.
(2020.04.23)

info

6  
  1
dlaczego inwestor ma trzy lata, a nie trzy miesiace, szkoda życia
(2020.04.23)

info

1  
  1
@Sewtre - Żywy twór? Raczej martwy potwór. I nie ważne co się buduje w Gdańsku, ważne co ma powstać w Elblągu. Gdańsk ma Główne Miasto odbudowane w historycznym kształcie, Elbląg czekał dziesięciolecia zanim coś zaczęło powstać na pustych trawnikach Starego Miasta. Niechże więc i tu deweloperzy i ich architekci uszanuja ducha miasta z blisko 800 letnią historią. Mam nadzieję że tak będzie w przypadku tego narożnika.
BEZ ŚCIEM proszę (2020.04.23)
Tylko pilnować budowy, za niedokończenie budowy wysokie kary a nie od dziesięcioleci straszą i nikt nic z tym nie robi tak jak budowy przespolewskiego ps. Słoń
(2020.04.23)

info

4  
  2
A na drugiej opuszczonej budowie (przy ul. Kowalskiej/Przymurze/Wieżowa)będą dokańczać na ówczesnym projekcie i w XXI wieku ukończą budowę POMO. :(
ambroży (2020.04.23)

info

2  
  1
@gcvb - Rownież zgadzam się z tą opinią. Budynki, które maja powstać nie maj nic wspólnego ze starówką
(2020.04.23)