UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tak się teraz projektuje i buduje, w Gdańsku na Nowym Mieście właśnie tak projektują czyli lekkie nawiązanie do histotycznej zabudowy, zresztą w Gdańsku na Ołowiance też takie budynki stoją, starówka musi żyć, to nie skansen tylko żywy twór, projekt jest ok, faktycznie ten jednolity dach jest blokowiskowy i tu słusznym jest postulat przeprojektowania go,
Sewtre