70
23.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
z lokalami usługowymi na parterze - polowa lokali na Starowce stoi niezagospodarowana. zamiast tego potrzebne są garaże.
(2020.04.23)

info

4  
  2
Duzo opini ludzi ktorzy w swoim zyciu wybudowali altanke i teciowej wymalowali stare mieszkanie daj rady co i gdzie powinno byc kupcie sobie dzialke i budujcie swoje pomysly zobaczymy jak inni was potraktuja pewnie tak ja wy zjodzieje i glupki
elbalzanin (2020.04.24)

info

3  
  3
Czy ładne, czy brzydkie to kwestia gustu. Ja na starówce nie chciałbym zamieszkać ale są tacy którzy chcą. Jedno ważne wreszcie zniknie płot i ten bałagan na wjeżdzie. Brawo Bajczyk.
(2020.04.24)

info

3  
  4
Jesze troche poczekacie zanim ta inwestycja ruszy.
(2020.04.24)

info

0  
  0
Teraz kolej na wspieranie pozytywne budowy Państwa Przespolewskich, miejmy nadzieję, że do wakacji bedzie wiecha
(2020.04.24)

info

1  
  0
@ariset - Uwielbiam czytac takie opinie. Czlowieku, nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz. Nasza retrowersja starowki, o ile wiesz co to znaczy, jest unikatowa na skale swiatowa i zachwyca najwieksze umysly urbanistyczno architektoniczne tego swiata. Dlatego radze Ci doucz sie trochę.
Kommandos (2020.04.24)
Kapitał zakładowy tej spółki z Sopotu wynosi 5 tyś. złotych. Wszystko można sprawdzić w necie. Oby ta budowa doszła do skutku. Ale i tak życzę powodzenia.
Lutek (2020.04.24)

info

5  
  0
Odwiedzcie wirtualnie starówkę Drezna czy Norymbergi. Nic tylko brać przykład, nawet żywcem kopiować.
(2020.04.24)

info

1  
  0
@gcvb - ty je masz, gdzie z takim talentem i smakiem się ukrywasz? w Toruniu?
(2020.04.24)
@Kommandos - Bloki stawiają a ty piszesz o retrowersj.
(2020.04.25)