A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
z lokalami usługowymi na parterze - polowa lokali na Starowce stoi niezagospodarowana.
zamiast tego potrzebne są garaże.
Duzo opini ludzi ktorzy w swoim zyciu wybudowali altanke i teciowej wymalowali stare mieszkanie daj rady co i gdzie powinno byc kupcie sobie dzialke i budujcie swoje pomysly zobaczymy jak inni was potraktuja pewnie tak ja wy zjodzieje i glupki
Czy ładne, czy brzydkie to kwestia gustu. Ja na starówce nie chciałbym zamieszkać ale są tacy którzy chcą. Jedno ważne wreszcie zniknie płot i ten bałagan na wjeżdzie. Brawo Bajczyk.
Jesze troche poczekacie zanim ta inwestycja ruszy.
Teraz kolej na wspieranie pozytywne budowy Państwa Przespolewskich, miejmy nadzieję, że do wakacji bedzie wiecha
@ariset - Uwielbiam czytac takie opinie. Czlowieku, nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz. Nasza retrowersja starowki, o ile wiesz co to znaczy, jest unikatowa na skale swiatowa i zachwyca najwieksze umysly urbanistyczno architektoniczne tego swiata. Dlatego radze Ci doucz sie trochę.
Kapitał zakładowy tej spółki z Sopotu wynosi 5 tyś. złotych. Wszystko można sprawdzić w necie. Oby ta budowa doszła do skutku. Ale i tak życzę powodzenia.
Odwiedzcie wirtualnie starówkę Drezna czy Norymbergi. Nic tylko brać przykład, nawet żywcem kopiować.
@gcvb - ty je masz, gdzie z takim talentem i smakiem się ukrywasz? w Toruniu?
@Kommandos - Bloki stawiają a ty piszesz o retrowersj.